Obrovská účast na akci Na Hvězdě - děkujeme!

Na Hvězdě 3_10_2014 (4)

Opravdu skvělou "volební" akci jsme si společně užili v parku Na Hvězdě na Borech v pátek 3. října. Účast byla obrovská a lidé vyjadřovali podporu svému starostovi! Moc děkujeme. Mrkněte na fotky a ostatní podrobnosti.

"My určitě budeme volit pana starostu, dělá moc pro lidi!" zněly hlasy lidí v parku Na Hvězdě při páteční akci.

A řada z nich se hned svěřuje s vlastními zážitky. "No on tady chodil a obcházel to tu a my jsme si mu stěžovali, že je tu málo laviček. A netrvalo to dlouho a přibylo tady pět nebo šest laviček, to jsme považovali za velmi rychlé a velmi dobré. On se staral i tady vždy o to dětské hřiště, tady jak je ta skluzavka pro děti, lávka a tak, tak to všechno taky udělal. O všechno se  tady snažil. No on prostě chodí mezi lidi a ptá se. A to co mi řekneme, to plní," říká paní Procházková, která bydlí většinu života V Bezovce.

"My jsme s nim fakt spokojení, hlas mu dáme určitě. Já tu bydlím od roku 1986. Sem do parku chodíme každý den s kamarádkama," přidává se paní Čimerová.

Na Hvězdě to žilo celé odpoledne! Kolotoč běžel naplno, skákací hrad praskal ve švech! Zase jsme přivezli spousty jídla i pití a hodně dárků pro všechny. Rozdávala se voda i pivo pana starosty, CD s pohádkami, které namluvil sám Jiří Strobach a další a další předměty. Každá dáma navíc dostala od Jiřího Strobacha gerberu. Představili se i jednotliví kandidáti našeho Hnutí Jiří Strobach - náš starosta! Zkrátka parádní odpoledne!

Podíévejte se na fotky!

starosta bezdomovci

Problematika bezdomovectví, nový koncept přináší první ovoce

Problematika bezdomovectví, nový koncept přináší první ovoce

Bezdomovectví začal být v Plzni velkým problémem. Bezdomovci povalující se na lavičkách v centru města logicky vadí občanům. Poslední rok se tomuto tématu intenzivně věnuji....

voda

V horkých letních dnech přišla voda vhod

V horkých letních dnech přišla voda vhod

V průběhu letních teplých dnů čekalo na obyvatele plzeňského třetího obvodu překvapení. Starosta Jiří Strobach vyrážel se svým promo teamem a rozdával zdarma chlazenou neperlivou vodu.