Obyvatelé předních Skvrňan se starostou Strobachem počítají

735

Středeční setkání s obyvateli předních Skvrňan provázelo krásné slunečné počasí. Také zdejší obyvatelé vyjadřovali starostovi Jiřímu Strobachovi podporu v nadcházejících volbách a zároveň ho požádali o některé věci, které by od něj v případě zvolení očekávali. Seniory zaujal také další z kandidátu Petr Kastner, který jim přednesl možnosti podpory ze strany obvodu v oblasti bezpečnosti.

Krásné slunečné odpoledne v předních Skvrňanech se opravdu vydařilo. Park nad Školním náměstím ožil ve stedu 8. října ve čtrnáct hodin. Obyvatelé předních Skvrňan se přicházeli zeptat kandidátů hnutí Jiří STROBACH - Náš STAROSTA, co pro ně chtějí v nadcházejícím období konkrétně udělat.

Děti si zase užívaly atrakce a cukrovou vatu. Skákací hrad byl neustále v obležení. Starosta Jiří Strobach obdaroval přítomné dámy květinou a vyslechl si řadu podnětů pro zlepšení své práce. "Je důležité být s lidmi v každodenním kontaktu a vědět co je trápí. Řada jejich problémů jde vyřešit velmi snadno, ale musíte o nich vědět," říká Jiří STROBACH, který je znám, že mezi lidi chodí nejen teď před volbami, ale hlavně po celé své působení ve vedení obvodu.

starosta bezdomovci

Problematika bezdomovectví, nový koncept přináší první ovoce

Problematika bezdomovectví, nový koncept přináší první ovoce

Bezdomovectví začal být v Plzni velkým problémem. Bezdomovci povalující se na lavičkách v centru města logicky vadí občanům. Poslední rok se tomuto tématu intenzivně věnuji....

voda

V horkých letních dnech přišla voda vhod

V horkých letních dnech přišla voda vhod

V průběhu letních teplých dnů čekalo na obyvatele plzeňského třetího obvodu překvapení. Starosta Jiří Strobach vyrážel se svým promo teamem a rozdával zdarma chlazenou neperlivou vodu.