Poděkování všem voličům

Starosta jako řemen

Vážení,

 

říjnové komunální volby jsou minulostí a sluší se poděkovat za vaši podporu a hlasy. Řadě z vás jsme poděkovali osobně na našich povolebních setkáních, které jsme jako poděkování voličům uskutečnili jako jediný subjekt v Plzni. Díky vašim hlasům se podařilo našemu hnutí Jiří STROBACH – Náš STAROSTA ve třetím plzeňském obvodu volby vyhrát.

 

Veřejně deklarovanou dohodou dalších šesti stran, které skončily ve volbách až za námi, budeme zřejmě odstaveni do opozice. Jak už bývá v Čechách zvykem, úspěch se neodpouští a vůle voličů, z jejichž peněz jsou zastupitelé placeni, je řadě politiků naprosto lhostejná.  Za všemi sliby, které jsme vám na společných setkáních dávali, si přesto stojíme a byť to bude z opozice složité, uděláme maximum pro jejich naplnění.

 

Věřte, že i v opozici budeme poctivě pracovat Pro ještě lepší život na Trojce!

 

Ještě jednou srdečně děkujeme a pokud budete mít chuť sledovat další vývoj na Trojce, vězte, že ustavující veřejná schůze nově zvoleného zastupitelstva MO Plzeň 3 se bude konat v budově MO Plzeň 3, Sady Pětatřicátníků 7, 9 v Plzni dne 7. listopadu od 13:00.

 

V úctě

 

Jiří Strobach

zastupitel MO Plzeň 3

starosta bezdomovci

Problematika bezdomovectví, nový koncept přináší první ovoce

Problematika bezdomovectví, nový koncept přináší první ovoce

Bezdomovectví začal být v Plzni velkým problémem. Bezdomovci povalující se na lavičkách v centru města logicky vadí občanům. Poslední rok se tomuto tématu intenzivně věnuji....

voda

V horkých letních dnech přišla voda vhod

V horkých letních dnech přišla voda vhod

V průběhu letních teplých dnů čekalo na obyvatele plzeňského třetího obvodu překvapení. Starosta Jiří Strobach vyrážel se svým promo teamem a rozdával zdarma chlazenou neperlivou vodu.