Rekordní účast občanů na setkání v Zadních Skvrňanech

20141007_0000

Další setkání s občany našeho obvodu se v úterý 7. října odpoledne konalo ve vnitrobloku K. Steinera ve Skvrňanech. Velice nás těší, že jste přišli v tak velkém počtu a projevili zájem o náš program pro Trojku.

Tak přátelské přijetí a milá atmosféra některé naše kandidáty opravdu překvapila. Starosta Jiří STROBACH to ale předpokládal a předem avizoval, že za Albertem ve Skvrňanech to bude stát za to. "Do těchto míst chodím poměrně často a rád. Za poslední dobu se tento vnitroblok opravdu proměnil k nepoznání. A dnes to tady opravdu žije," usmíval se starosta a odpovídal lidem na jeden dotaz za druhým.

Také ostatní kandidáty postupně představili lidem moderátoři Petr Jančařík a Luděk Holý. Starší občany zajímalo, zda se zde bude letos konat oblíbený promenádní koncert, rodiče s dětmi zase zda obvod počítá s doplněním vnitrobloku o zábavné prvky pro jejich ratolesti. Výborná nálada panovala až do osmnácté hodiny, a tak se ani nikomu nechtělo z akce odjíždět.

starosta bezdomovci

Problematika bezdomovectví, nový koncept přináší první ovoce

Problematika bezdomovectví, nový koncept přináší první ovoce

Bezdomovectví začal být v Plzni velkým problémem. Bezdomovci povalující se na lavičkách v centru města logicky vadí občanům. Poslední rok se tomuto tématu intenzivně věnuji....

voda

V horkých letních dnech přišla voda vhod

V horkých letních dnech přišla voda vhod

V průběhu letních teplých dnů čekalo na obyvatele plzeňského třetího obvodu překvapení. Starosta Jiří Strobach vyrážel se svým promo teamem a rozdával zdarma chlazenou neperlivou vodu.