V Šimerovce to v pondělí žilo

434

Další setkání proběhlo v Šimerově ulici na Borech. Účast byla opět veliká! "Cítím obrovskou podporu, a to mi dává další elán," říká lídr Jiří Strobach! Čtěte více...

V pondělí 6. října odpoledne ožila pěší zóna v Plzni na Borech v Šimerově ulici. Hnutí Jiří STROBACH - Náš STAROSTA přijelo obyvatelům borského sídliště představit podrobně volební program. Kandidáti hovořili s lidmi na různá témata.

Řešila se zeleň, třetí etapa rekonstrukce vnitrobloku Šimerova , ale řeč přišla i na možnosti rozšíření parkování v této oblasti, parkovací místa pro invalidy a další témata. Děti obsadily kolotoč a skákací hrad. Cukrová vata zdarma šla také na odbyt. Dospělí ochutnali klobásky a pivko. Příjemná a srdečná atmosféra provázela celé odpoledne.

"Cítím obrovskou podporu občanů a to mi dává chuť a elán do další práce pro naší Trojku," zakončil podvečer už trochu unavený starosta Jiří Strobach.

starosta bezdomovci

Problematika bezdomovectví, nový koncept přináší první ovoce

Problematika bezdomovectví, nový koncept přináší první ovoce

Bezdomovectví začal být v Plzni velkým problémem. Bezdomovci povalující se na lavičkách v centru města logicky vadí občanům. Poslední rok se tomuto tématu intenzivně věnuji....

voda

V horkých letních dnech přišla voda vhod

V horkých letních dnech přišla voda vhod

V průběhu letních teplých dnů čekalo na obyvatele plzeňského třetího obvodu překvapení. Starosta Jiří Strobach vyrážel se svým promo teamem a rozdával zdarma chlazenou neperlivou vodu.